Arka Noego

Arka Noego
Cena: -
Miejscowość: Wicko
Adres: Charbrowo 52
Okolica: Łeba ~0km
Kategoria: Agroturystyka
Telefon: 504 914 625
Oferta numer: 46
Data dodania: 2008-11-10

Opis oferty

Do góryWitamy w naszym gospodarstwie agroturystycznym. Znajduje się ono w Charbrowie znanym jako Hrabstwo Charbrowo, leżącym w Księstwie Łeba. Hrabstwo nasze oddalone jest ok. 8 km od stolicy Księstwa - Łeby. W bliskiej okolicy znajduje się jezioro Łebsko, unikatowe w skali świata Ruchome Wydmy oraz przepiękne lasy będące częścią Słowińskiego Parku Krajobrazowego.

Chcielibyśmy zaprosić Pastwa do spędzenia swojego wolnego czasu w naszym towarzystwie. Umożliwimy Wam kontakt z przyrodą odpoczynek na łonie natury, a także możliwość zwiedzania okolic bryczką. Mamy do zaoferowania jeszcze wiele innych atrakcji, ale przede wszystkim miłą rodzinną atmosferę, ciszę i spokój wypoczynku. Jest to wymarzone miejsce na wypoczynek dla całych rodzin, a także dla osób starszych


Nasza nazwa "Arka Noego" nie jest przypadkowa, gdyż w naszym inwentarzu znajdują się przeróżne zwierzta, których ilość stale się zwiększa.
W obecnej chwili będziecie mogli Państwo zapoznać się z: osiołkiem KACPREM, lamą TEOFILEM, kucami "pony" BOMBAJEM i MAJĄ świnkami wietnamskimi, owieczką BASIĄ, końmi, kozami, psami i kotami, bażantami oraz innym ptactwem.Przyjemny wypoczynek zapewnią Państwu nasze cztery przytulne dwuosobowe pokoje wyposażone w łazienki.Do dyspozycji jest dobrze wyposażona kuchnia pozwalająca szybko, sprawnie i wygodnie przyrządzć posiłki (Sklepy znajdują się blisko). Posiadamy teren do rekreacji z placem zabaw dla dzieci i małym basenem oraz kamiennym grilem i miejscem na ognisko.

W letnie wieczory organizujemy grill-a, ognisko z pieczeniem kiełbasy. Na pewno niewątpliwych atrakcji zapewnią Państwu przejażdźki konno.

Lokalizacja

Do góry

Opinie gości

Do góry
Dodaj opinię
Oceń ofertę
Brak oceny


Jeśli chcesz jedynie ocenić ofertę,
treść i podpis pozostaw puste.
kapcza

Ogłoszenia w okolicy

Do góry
Agroturystyka w Kopalinie

Agroturystyka w Kopalinie

~0 km Agroturystyka

Domki letniskowe Rusinowo

Domki letniskowe Rusinowo

~0 km Domki letniskowe

JustHostel

JustHostel

~0 km Pokoje do wynajęcia

Apartamenty w Sopocie

Apartamenty w Sopocie

~0 km Apartamenty

Przechlewo

Przechlewo

~0 km Pokoje do wynajęcia

Willa ADMIRAŁ

Willa ADMIRAŁ

~0 km Apartamenty